O firmie MAR-KOS

Firma PPHU Mar-Kos powstała w 1996r. Od początku naszej działalności, zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną kosmetyków profesjonalnych dla gabinetów kosmetycznych oraz specjalistycznych urządzeń, aparatury oraz akcesoriów składających się na wyposażenie gabinetów kosmetycznych
W 2010 roku rozszerzyliśmy swoją ofertę o profesjonalne produkty fryzjerskie - szampony, balsamyodżywkifotele fryzjerskiemyjki fryzjerskie,konsolety fryzjerskie.

Sklep internetowy na chwilę obecną posiada w swojej ofercie ponad 6000 produktów znanych marek: IBD, Ardell, SuperNail, DUOgel, Seche, Bielenda Proffesional, Charmine Rose, Gehwol, Blomdahl, Karaja, Depileve, Depilia, Chiodo, Farmona, Moyra, Rejuvi, Secret Lashes, Stalex, Loreal, Yankee Candle i innych . Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe produkty!

Każdego dnia staramy się zaoferować naszym klientom więcej za mniej - oferujemy rabaty na sprzęt kosmetyczny, frezarki do pedicure, frezarki z pochłaniaczem.

W trosce o zadowolenie klientów oferujemy jedynie produkty cechujące się wysoką jakością, pochodzące z legalnych źródeł oraz w oryginalnych opakowaniach. W naszym sklepie pracują profesjonaliści, którzy udzielą odpowiedzi na każde pytanie z zakresu naszej działalności.

Bezpieczeństwo zakupów i transakcji!

Bezpieczeństwo zakupów i transakcji jest dla nas priorytetem. Nad bezpieczeństwem Państwa zakupów czeka serwis transakcyjny Payu. Państwa dane przesyłane są szyfrowanymi tunelami, co w praktyce oznacza wykorzystanie zabezpieczeń z których korzystają banki.

Zaufały nam już setki zadowolonych klientów z Polski i z zagranicy, przeprowadziliśmy tysiące transakcji. Dołącz do grona zadowolonych klientów hurtowni kosmetycznej mar-kos.

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło