Preparat do Dezynfekcji Powierzchni DETRO®SEPT AF 1 L

Preparat do Dezynfekcji Powierzchni DETRO®SEPT AF 1 L

40,00 zł
Brutto

Stworzony z myślą o szybkiej dezynfekcji oraz myciu powierzchni wyrobów medycznych spray DETRO® SEPT AF.

Świetnie sprawdzi się jednak nie tylko w medycynie do czyszczenia elementów łóżek, stetoskopów czy urządzeń medycznych, ale także w innych branżach wymagających utrzymywania możliwie higienicznych i sterylnych warunków (m.in. w weterynarii, przemyśle spożywczym aż po kosmetykę). 

Produkt jest kompatybilny ze szkłem, płytami akrylowymi, powierzchniami drewnianymi, ceramiką, plastikiem, plexiglasem, silikonem.

Nie zawiera alkoholu, fenoli oraz aldehydów. 

Pojemność: 1 litr.

Zawarta w zestawie pompka (rozpylacz-spray) wysyłana jest w opakowaniu osobno od dozownika - sama butelka na czas transportu i przechowywania posiada dedykowaną, zabezpieczoną nakrętkę. 

Ilość

Stworzony z myślą o szybkiej dezynfekcji oraz myciu powierzchni wyrobów medycznych spray DETRO® SEPT AF.

Świetnie sprawdzi się jednak nie tylko w medycynie do czyszczenia elementów łóżek, stetoskopów czy urządzeń medycznych, ale także w innych branżach wymagających utrzymywania możliwie higienicznych i sterylnych warunków (m.in. w weterynarii, przemyśle spożywczym aż po kosmetykę). 

Produkt jest kompatybilny ze szkłem, płytami akrylowymi, powierzchniami drewnianymi, ceramiką, plastikiem, plexiglasem, silikonem.

Nie zawiera alkoholu, fenoli oraz aldehydów. 

Pojemność: 1 litr.

Zawarta w zestawie pompka (rozpylacz-spray) wysyłana jest w opakowaniu osobno od dozownika - sama butelka na czas transportu i przechowywania posiada dedykowaną, zabezpieczoną nakrętkę. 

MARKOS 0002493
14 Przedmioty
Nowość

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło